HomeNaprawa pakowarek próżniowych

Firma GastroMajster oferuje usługi kompleksowej naprawy pakowarek próżniowych wraz z regeneracją pomp. Naprawa sprzętu realizowana jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dla których najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Po naprawie, pakowarki próżniowe są w pełni sprawne i gotowe do pracy.

Jako profesjonaliści naprawiamy sprzęt znanych i cenionych producentów takich jak: Busch Polska, Uniscale i innych. Podstawą rzetelnej naprawy są oryginalne części zamienne o odpowiednich parametrach.

Zajmujemy się kompleksową naprawą pakowarek, w ramach naszych usług zapewniamy:

  • regenerację pomp próżniowych,
  • naprawę zawiasów pokryw, wymianą uszczelek,
  • wymianę taśm zgrzewających, kabli zasilających, wyłączników,
  • konserwację (wymianą oleju, filtrów).

Naprawa pakowarek próżniowych poprzedzona jest dokładną diagnostyką i oceną kosztów wymiany zepsutych części. W ten sposób już na wstępie będziesz mógł ocenić stopień wydatku.

Oferujemy trzy warianty wykonania usługi:

  1. Pakowarki próżniowe dostarczane są przez Klienta do naszego warsztatu, adres oraz godziny otwarcia znajdziesz poniżej. Po rozpoznaniu usterki powiadomimy Cię o kosztach wykonania naprawy. Uwaga! Diagnostyka jest zupełnie darmowa!
  2. Odbieramy pakowarkę z j firmy Klienta a po wykonaniu usługi odwozimy ją na miejsce Zadzwoń i zamów odbiór urządzenia. Usługa realizowana jest na terenie miast Tarnów, Gorlice, Biecz, Grybów, Jasło, Krosno oraz z mniejszych miejscowości w okolicy.
  3. Klient wysyła urządzenie do nas kurierem, a po wykonaniu naprawy odsyłamy w pełni sprawne urządzenie z powrotem.

Skontaktuj się z nami, aby ustalić termin realizacji usługi naprawy pakowarek próżniowych. Następnie zapakuj i dobrze zabezpiecz urządzenie do transportu. Zamów kuriera i prześlij urządzenie na nasz adres. Poinformujemy Cię o otrzymaniu przesyłki, zdiagnozujemy usterkę i przygotujemy wycenę.

Regularny serwis pozwoli Ci uniknąć kosztownej regeneracji pompy próżniowej. Zapytaj o ofertę stałego serwisu i ustal termin naprawy urządzenia!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ma-Ga