HomeNaprawa frytownic

GastroMajster to doświadczona i rzetelna firma z 15 letnim stażem. Oferujemy wysokiej jakości usługi naprawy i regeneracji sprzętu AGD, w tym naprawę frytownic. Nasz serwis dba o każdy detal realizowanej usługi. Zapewniamy komfortowe warunki współpracy, dla nas najważniejszy jest Klient i jego oczekiwania względem realizowanego zlecenia.

Zajmujemy się naprawą urządzeń znanych i cenionych producentów jak: Lozamet, Uniscale, M&M Gastro, Hendi i innych. Naprawa AGD, odbywa się u nas precyzyjnie i na czas. Z najwyższą starannością podchodzimy do realizowanych usług, zapewniając terminową realizację zlecenia.

Wykonasz u nas:

  • wymianę grzałek, termostatów,
  • naprawę wyłączników bezpieczeństwa,
  • konserwację, czyszczeniem z frytownic,
  • spawanie uszkodzonych elementów ze stali nierdzewnej.

Jako profesjonaliści dokładnie wiemy jak ważne jest sprawne działanie sprzętu AGD. Do naprawy używamy jedynie oryginalnych części zamiennych, znanych i cenionych na rynku producentów.

Na życzenie Klienta, nasi specjaliści wykonują zupełnie darmową diagnostykę urządzeń i wycenę kosztów naprawy. W celu zapewnienia komfortu współpracy, dostarczenie i naprawa AGD możliwa jest w trzech wariantach:

  1. Klient sam dostarcza urządzenie do serwisu.
  2. Fachowcy GastroMajster odbierają urządzenie bezpośrednio z firmy Klienta, po naprawie odwożą je na miejsc w tym przypadku działamy na terenie miast: Tarnów, Gorlice, Biecz, Grybów, Jasło, Krosno oraz z mniejszych miejscowości w okolicy.
  3. Sprzęt AGD możesz wysłać Kurierem, po naprawie maszynka do frytek zostanie odesłana pod wskazany adres.

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę i jesteś zainteresowany naprawą urządzenia, ale mieszkach na drugim końcu Polski, ta opcja jest właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, aby ustalić termin realizacji naprawy urządzeń gastronomicznych. Następnie zapakuj i dobrze zabezpiecz urządzenie do transportu. Zamów kuriera i prześlij urządzenie na nasz adres. Poinformujemy Cię o otrzymaniu przesyłki, zdiagnozujemy usterkę i przygotujemy wycenę.

Zapraszamy!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ma-Ga