HomeNaprawa maszynek do mięsa

Naprawiamy maszynki do mielenia mięsa, wilki, kutry gastronomiczne, kotleciarki oraz przecinarki. Posiadamy 15 letnie doświadczenie, a na naszym koncie setki naprawionych urządzeń. Urządzenia naprawiamy wyłącznie, używając oryginalnych części zamiennych o odpowiednich parametrach. Naprawa maszynek przebiega szybko i sprawnie, sprawne urządzenie odbierasz dokładnie w wyznaczonym wcześniej terminie.

Naprawiamy sprzęt znanych i cenionych producentów jak Ma-Ga, Mesko AGD, Fama, Zelmer i innych, wykorzystując tylko oryginalne i markowe części. Naprawa maszynek do mięsa, odbywa się u nas ze szczególną dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. W celu zagwarantowania Klientom usług najwyższej jakości, do naprawy używamy nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi. Zajmujemy się:

  • wymianą łożysk, pasków klinowych, uszczelnień wycierających się podzespołów, wyłączników, kabli zasilających,
  • konserwacją (czyszczenie, wymiana oleju),
  • ostrzeniem (sitek i nożyków).

Dla nas najważniejszy jest Klient, zapewniamy komfort współpracy. Oferujemy serwis urządzeń bezpośrednio w Twojej firmie. Działamy na terenie miast: Tarnów, Gorlice, Biecz, Grybów, Jasło, Krosno i okolicznych miejscowości. W przypadku kiedy Twój lokal znajduje się poza tym obszarem, proponujemy dwie możliwości:

  1. Klient sam dostarcza sprzęt do naszego serwisu.
  2. Klient wysyła urządzenie kurierem, a po wykonanej pracy odsyłamy go z powrotem.

Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia terminu realizacji usługi. Następnie zapakuj i dobrze zabezpiecz urządzenie do transportu. Zamów kuriera i prześlij urządzenie na nasz adres. Poinformujemy Cię o otrzymaniu przesyłki, zdiagnozujemy usterkę i przygotujemy wycenę.

Zapewniamy darmową diagnostykę urządzenia i wycenę naprawy sprzętu AGD.

Jeżeli twój sprzęt wymaga serwisu skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny termin realizacji usługi oraz uzyskać wycenę.

Serdecznie zapraszamy!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ma-Ga