HomeNaprawa krajalnic

Jako profesjonalna firma z wieloletnim stażem specjalizujemy się w naprawie i konserwacji krajalnic do wędlin, sera i chleba. Specjalistyczna wiedza oraz nowoczesny i sprawdzony sprzęt to gwarancja najwyższej jakości usług. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego oczekiwania względem realizowanego zlecenia, dlatego zadbaliśmy o komfortowe warunki współpracy. W ramach realizowanych usług zapewniamy specjalistyczne doradztwo. Przed naprawą dokonujemy diagnostyki, w celu wychwycenia stopnia usterki i kosztów związanych z naprawą. Klient otrzymuje gotową wycenę naprawy, dzięki temu wie ile będzie musiał wydać i czy naprawa urządzenia się opłaca.

Krajalnice naprawiane są przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasz serwis dokłada wszelkich starań aby naprawa sprzętu przebiegała sprawnie, rzetelnie i ze szczególną dbałością o każdy nawet najmniejszy detal.

Kompleksowo i profesjonalnie

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Ma-Ga! Wykonujemy serwis i naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Ponadto zajmujemy się naprawą krajalnic innych znanych i cenionych marek, w tym: Mesko AGD, Busch Polska, Lozamet, Uniscale, Fama, JAC, Zelmer i inne. Serwis GastroMajster dysponuje oryginalnymi częściami.

Oprócz napraw, oferujemy również możliwość przeszkolenia pracowników firmy w zakresie: obsługi urządzenia, czyszczenia i ostrzenia elementów tnących.

Jeżeli twój sprzęt wymaga serwisu skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodny termin realizacji usługi oraz uzyskać wycenę.

Oferujemy trzy warianty wykonania usługi:

  1. Ty dostarczasz krajalnicę do naszego warsztatu, adres oraz godziny otwarcia znajdziesz poniżej. Po rozpoznaniu usterki urządzenia powiadomimy Cię o kosztach wykonania naprawy. Uwaga! Diagnostyka jest zupełnie darmowa!
  2. Odbieramy krajalnice z Twojej firmy a po wykonaniu usługi odwozimy ją na miejsce Zadzwoń i zamów odbiór maszyny. Zjawimy się u Ciebie w ustalonym terminie! Cenimy Twój czas dlatego oferujemy odbiór krajalnicy prosto z Twojej firmy. Odbiór sprzętu możliwy na terenie miast: Tarnów, Gorlice, Biecz, Grybów, Jasło, Krosno oraz z mniejszych miejscowości w okolicy.
  3. Wysyłasz maszynę do nas kurierem, a po wykonaniu naprawy odsyłamy ją do Ciebie.

W przypadku kiedy trafiłeś na naszą stronę i chcesz skorzystać z serwisu, ale mieszkasz na drugim końcu Polski, ta opcja jest właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, aby ustalić termin realizacji usługi. Następnie zapakuj i dobrze zabezpiecz urządzenie do transportu. Zamów kuriera i prześlij urządzenie na nasz adres. Poinformujemy Cię o otrzymaniu przesyłki, zdiagnozujemy usterkę i przygotujemy wycenę.

Serwis urządzeń gastronomicznych serdecznie zaprasza do kontaktu!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Ma-Ga